Home / RF Shields / 53A-CBSA-3.0X5.25X0.5
minImg
53A-CBSA-3.0X5.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53A-CBSA-3.0X5.25X0.5
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 3" X 5.25" T/H
User Guide
Series 50-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.500" (12.70mm)