5SY4401-5
Siemens
Product No:
5SY4401-5
Manufacturer:
Siemens
Description:
SUP PTOR 5SY4 4P 480V 1A 5K A-TR
User Guide
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 1A
Approval Agency CE, EAC, UR, VDE
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 5SY4
Voltage Rating - DC 72 V
Voltage Rating - AC 400 V