Home / RF Shields / 83-CBSA-3.0X6.0X0.8
minImg
83-CBSA-3.0X6.0X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
83-CBSA-3.0X6.0X0.8
Description:
RF SHIELD 3" X 6" THROUGH HOLE
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.000" (76.20mm)
Package Bulk
Height - Overall 0.800" (20.32mm)