Home / RF Shields / 84-CBSA-2.0X2.75X0.8
minImg
84-CBSA-2.0X2.75X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
84-CBSA-2.0X2.75X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 2" X 2.75" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 2.750" (69.85mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.800" (20.32mm)