Home / RF Shields / 87-CBSA-1.25X5.5X0.8
minImg
87-CBSA-1.25X5.5X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-1.25X5.5X0.8
Description:
RF SHIELD 1.25" X 5.5" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 5.500" (139.70mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Package Bulk
Height - Overall 0.800" (20.32mm)