Home / RF Shields / 87-CBSA-3.5X5.25X0.8
minImg
87-CBSA-3.5X5.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
87-CBSA-3.5X5.25X0.8
Description:
RF SHIELD 3.5" X 5.25" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Package Bulk
Height - Overall 0.800" (20.32mm)