Home / RF Shields / 89-CBSA-1.5X2.25X0.8
minImg
89-CBSA-1.5X2.25X0.8
Leader Tech Inc.
Product No:
89-CBSA-1.5X2.25X0.8
Manufacturer:
Leader Tech Inc.
Description:
RF SHIELD 1.5" X 2.25" T/H
User Guide
Series 80-CBS
Length - Overall 2.250" (57.15mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.500" (38.10mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Package Bulk
Height - Overall 0.800" (20.32mm)