ABM100-S6-D69
Panduit Corp
Product No:
ABM100-S6-D69
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
CABLE TIE HLDR QUAD SCREW #6 NAT
User Guide
Series -
Type Quad Opening - Paired Strip
For Use With/Related Products M, I, S Ties
Color Natural
Mfr Panduit Corp
Material Nylon, Flame Retardant
Package Bulk
Mounting Type Screw, #6 (M3)
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)