Home / RF Multiplexers / AD2000-4000-6000TR299
minImg
AD2000-4000-6000TR299
Anatech Electronics Inc.
Product No:
AD2000-4000-6000TR299
Description:
2000 MHZ / 4000 MHZ / 6000 MHZ T
User Guide
Series -
Type Triplexer
Frequency Bands (Low / High) 1.96GHz ~ 2.04GHz / 5.94GHz ~ 6.06GHz