AFFC-100-24-051-11
Assmann WSW Components
Product No:
AFFC-100-24-051-11
Description:
FFC CABLE 1.00MM 24 CONDUCTOR 51
User Guide
Series -
Length - Exposed Ends 0.138" (3.50mm)
Cable Type FFC, FPC
Length 2.000" (50.80mm)
Termination Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Pitch 0.039" (1.00mm)