Home / RF Amplifiers / AFS3-08001000-20-10P-4-L
minImg
AFS3-08001000-20-10P-4-L
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFS3-08001000-20-10P-4-L
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 8GHZ-10GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 80mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 8GHz ~ 10GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 8GHz ~ 10GHz