Home / RF Amplifiers / AFS4-00100100-09-10P-4
minImg
AFS4-00100100-09-10P-4
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AFS4-00100100-09-10P-4
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-1GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 175mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AFS
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 1GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 1GHz