Home / LCD, OLED, Graphic / AFY320240B0-3.5N12NTM-SPI
minImg
AFY320240B0-3.5N12NTM-SPI
Orient Display
Product No:
AFY320240B0-3.5N12NTM-SPI
Manufacturer:
Orient Display
Description:
3.5'' TN TFT, SPI interface
User Guide
Touchscreen -
Viewing Area 71.08mm W x 53.56mm H
Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Controller Type NP4185
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color -
Diagonal Screen Size 3.5" (88.90mm)