Home / RF Amplifiers / AMF-1F-01500250-25-10P
minImg
AMF-1F-01500250-25-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-1F-01500250-25-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 1.5GHZ-2.5GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 100mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 1.5GHz ~ 2.5GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 1.5GHz ~ 2.5GHz