Home / RF Amplifiers / AMF-3D-00100200-24-25P
minImg
AMF-3D-00100200-24-25P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-3D-00100200-24-25P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 380mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 100MHz ~ 2GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 100MHz ~ 2GHz