Home / RF Amplifiers / AMF-5F-02000800-15-10P
minImg
AMF-5F-02000800-15-10P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-5F-02000800-15-10P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 2GHZ-8GHZ MODULE
User Guide
Current - Supply 250mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 2GHz ~ 8GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 2GHz ~ 8GHz