Home / RF Amplifiers / AMF-5F-27503100-50-15P
minImg
AMF-5F-27503100-50-15P
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-5F-27503100-50-15P
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Description:
IC RF AMP GPS 27.5GHZ-31GHZ MOD
User Guide
Current - Supply 200mA
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series AMF
Package / Case Module
Voltage - Supply 15V
Test Frequency 27.5GHz ~ 31GHz
Mfr L3 Narda-MITEQ
Frequency 27.5GHz ~ 31GHz