ASMN1500A058L13
Siretta Ltd
Product No:
ASMN1500A058L13
Manufacturer:
Siretta Ltd
Description:
CBL ASSY SMA-NTYPE JCK-PLG 49.2'
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type LLC200A
1st Connector N-Type Jack
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 590.6" (15.0m) 49.2'
Mfr Siretta Ltd
1st Contact Gender Female
Style SMA to N-Type
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz