B84143B0400S081
EPCOS - TDK Electronics
Product No:
B84143B0400S081
Description:
LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
Frequency - Operating 50 ~ 60Hz
Configuration Two Stage
Applications General Purpose
Termination Style Terminal Post
Approval Agency -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Inductance 130µH
Series B84143B
Mfr EPCOS - TDK Electronics
Filter Type Three Phase (Delta)
Package Bulk
Voltage - Rated AC -
Voltage - Rated AC (Phase to Phase) 440 V
Current 400 A