Home / Foam / C-1002-03PSA-10"X10"-5PK
minImg
C-1002-03PSA-10"X10"-5PK
Aearo Technologies LLC, a 3M company
Product No:
C-1002-03PSA-10"X10"-5PK
Description:
BLUE ISODAMP 10"X10"X.030" 5PK
User Guide
Thickness 0.030" (0.762mm)
Series ISODAMP
Color Blue
Mfr Aearo Technologies LLC, a 3M company
Material Urethane
Package Bag
Material Flammability Rating UL94 V-0
Size / Dimension 10.00" L x 10.00" W (254.00mm x 254.00mm)