CT622LYF-680M
Central Technologies
Product No:
CT622LYF-680M
Manufacturer:
Central Technologies
Description:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance 68 µH
Series ct622lyf
Frequency - Self Resonant 4.9MHz
Tolerance ±20%
Mfr Central Technologies
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 210mOhm