DR14-205B-M
Panduit Corp
Product No:
DR14-205B-M
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
User Guide
Insulation Non-Insulated
Tab Width 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm)
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)