EQ20/R-3F36
Ferroxcube
Product No:
EQ20/R-3F36
Manufacturer:
Ferroxcube
Package:
EQ 20
Description:
FERRITE CORE EQ 3F36
User Guide
Tolerance -
Material 3F36
Core Type EQ
Product Status Active
Supplier Device Package EQ 20
Series -
Length 0.787" (20.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.551" (14.00mm)
Package Bulk
Width 0.248" (6.30mm)