ESD3V3CA
Diotec Semiconductor
Product No:
ESD3V3CA
Manufacturer:
Diotec Semiconductor
Description:
ESD Diode, 4.5V, 200W, 3.3V
User Guide
Series -
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 3.3V
Mfr Diotec Semiconductor
Package Tape & Reel (TR)
Voltage - Breakdown (Min) 4.5V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 200W