G125-FC25005L0-0150F
Harwin Inc.
Product No:
G125-FC25005L0-0150F
Manufacturer:
Harwin Inc.
Description:
1.25MM F/F 50POS 28AWG 150MM
User Guide
Usage -
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color White, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.049" (1.25mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Gecko G125
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")