HHR-900DA01T
Panasonic - BSG
Product No:
HHR-900DA01T
Manufacturer:
Panasonic - BSG
Description:
BATTERY NIMH 1.2V 8.25AH D
User Guide
Standard Charge Current 900mA
Termination Style Solder Tab
Discharge Rate 1.65A
Battery Cell Size D
Voltage - Rated 1.2 V