J50C-6000-2581
Brady Corporation
Product No:
J50C-6000-2581
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
J50C-6000-2581 (6.00"W X 100 FT)
User Guide
Printer Name J4000, J5000, J40-CMY, J50-CMYK
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Ink Jet Printer
Length 1.197" (30.40mm)
Mfr Brady Corporation
Package Bulk
Material - Body Vinyl
Label Type Continuous
Width 6.000" (152.40mm)