M0843-14-AL
RAF Electronic Hardware
Product No:
M0843-14-AL
Description:
METRIC ROUND SPACERPLAIN ALUMINU
User Guide
Diameter - Inside 0.591" (15.00mm)
Color -
Material Aluminum
Gender Female, Female
Product Status Active
Weight -
Diameter - Outside 0.748" (19.00mm)
Series -
Length - Overall 0.551" (14.00mm)
Between Board Height 0.594" (15.08mm)