M7C-1000-595-BK
Brady Corporation
Product No:
M7C-1000-595-BK
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
LABEL 1" X 50' VINYL BK
User Guide
Printer Name BMP71, M710, M7-R4400-WT
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Package Box
Material - Body Vinyl
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)