M80-FD20468L0-0150L
Harwin Inc.
Product No:
M80-FD20468L0-0150L
Manufacturer:
Harwin Inc.
Description:
CBL L-TEK FMALE 4POS 150MM
User Guide
Usage -
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Multiple, Individual
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Pitch - Cable -
Series Datamate Coax
Length 0.492' (150.00mm, 5.91")