M85049/91-25T
Amphenol Interconnect India
Product No:
M85049/91-25T
Description:
CONN CABLE CLAMP SZ25
User Guide
Cable Opening 0.850" (21.59mm)
Ingress Protection -
Color -
Material Composite
Thread Size -
Shielding Unshielded
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside 1.890" (48.01mm)