MC-1500-427
Brady Corporation
Product No:
MC-1500-427
Manufacturer:
Brady Corporation
Description:
MSERIES B427 WH 1.50"X.5"X25' 1
User Guide
Printer Name BMP®51 Label Printer, BMP®53 Label Printer
Applications -
Product Status Active
Series -
For Use With/Related Products -
Length 1.500" (38.10mm)
Mfr Brady Corporation
Package Bulk
Material - Body Vinyl
Label Type Continuous
Width 0.500" (12.70mm)