MRF300AN-50MHZ
NXP USA Inc.
Product No:
MRF300AN-50MHZ
Manufacturer:
NXP USA Inc.
Description:
MRF300AN REF BRD 50MHZ 320W
User Guide
Series -
Type Transistor
For Use With/Related Products MRF300AN
Supplied Contents Board(s)
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 50MHz