MS182-10S
Masach Tech Ltd.
Product No:
MS182-10S
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Description:
RF SHIELD 0.654"X0.717" SOLDER
User Guide
Series Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Length - Overall 0.717" (18.20mm)
Type Shield, 1-Piece
Width - Overall 0.654" (16.60mm)
Mfr Masach Tech Ltd.
Ventilation Non-Vented
Package Tray
Height - Overall 0.150" (3.80mm)