N050X125CBT
Panduit Corp
Product No:
N050X125CBT
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL STANDARD 0.50" X 1.25" WHT
User Guide
Operating Temperature 10°C ~ 77°C
Series -
Label Size 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)