PC2415XNM36
TE Connectivity Laird
Product No:
PC2415XNM36
Description:
RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-N MALE 36"
User Guide
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Ingress Protection -
Termination RP-N Male
Mounting Type Bracket Mount
Height (Max) -
Product Status Obsolete
Series -
Frequency (Center/Band) 2.4GHz
Mfr TE Connectivity Laird
Return Loss -
Features -
Package Bulk
Gain 13.9dB
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)