PTN0.75BK75
Techflex
Product No:
PTN0.75BK75
Description:
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
User Guide
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Color Black
Type Sleeve
Length 75.00' (22.86m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.750" (19.05mm)
Wall Thickness 0.025" (0.64mm)
Diameter - Inside, Expanded 1.250" (31.75mm)