R100X225V7T
Panduit Corp
Product No:
R100X225V7T
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series Turn-Tell™
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)