RPC63914JTE
Kamaya Inc.
Product No:
RPC63914JTE
Manufacturer:
Kamaya Inc.
Package:
2512
Description:
RES 910K OHM 1W 5% 2512
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 910 kOhms
Power (Watts) 1W