S100X150VAM
Panduit Corp
Product No:
S100X150VAM
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
MP CASSETTE, SELF-LAMINATING LAB
User Guide
Operating Temperature -46°C ~ 107°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)