Home / Crystals / SAX2148CA4A-32.000M
minImg
SAX2148CA4A-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAX2148CA4A-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000M 8PF SMD
User Guide
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz