SFC0.50BK50
Techflex
Product No:
SFC0.50BK50
Manufacturer:
Techflex
Description:
SLEEVING 0.5" ID FBRGLASS 50'
User Guide
Operating Temperature -75°C ~ 220°C
Diameter - Inside 0.500" (12.70mm)