SIM03601YA3533
Meritek
Product No:
SIM03601YA3533
Manufacturer:
Meritek
Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Series -
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 350mA