Home / Oscillators / SQG32P3A381N-312.500M
minImg
SQG32P3A381N-312.500M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SQG32P3A381N-312.500M
Description:
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
User Guide
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.045" (1.15mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SQG32P
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 312.5 MHz