Home / Oscillators / SXO75L3D171-125.000M
minImg
SXO75L3D171-125.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXO75L3D171-125.000M
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 60mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series SXO75L
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVDS
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz