Home / Circuit Breakers / TA45-ABFGSJ22C0-AZM01
minImg
TA45-ABFGSJ22C0-AZM01
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFGSJ22C0-AZM01
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 2.2A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V