Home / Circuit Breakers / TA45-ABFRH045C0-AZM12
minImg
TA45-ABFRH045C0-AZM12
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFRH045C0-AZM12
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 4.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V