Home / Circuit Breakers / TA45-ABFYH065C0-AZM14
minImg
TA45-ABFYH065C0-AZM14
SCHURTER Inc.
Product No:
TA45-ABFYH065C0-AZM14
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 6.5A
Series TA45-2R
Voltage Rating - DC 60 V
Voltage Rating - AC 240 V