Home / Pads, Sheets / TG-A6200-25-25-1.0
minImg
TG-A6200-25-25-1.0
t-Global Technology
Product No:
TG-A6200-25-25-1.0
Description:
THERM PAD 25MMX25MM BLUE
User Guide
Usage Multi
Thermal Resistivity -
Color Blue
Backing, Carrier -
Outline 25.00mm x 25.00mm
Material Silicone
Thermal Conductivity 6.2W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0394" (1.000mm)