W12L0C-P05MPH0-5200
ODU
Product No:
W12L0C-P05MPH0-5200
User Guide
Cable Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
Shell Size, MIL -
Current Rating (Amps) 12A
Contact Finish - Mating Gold
Operating Temperature -40°C ~ 120°C